Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Drukarka kart plastikowych - Drukarka do identyfikatorów - Warszawa (2) - Studio ID
DRUKARKI KART

Drukarki do kart plastikowych – stwórz własny identyfikator

Drukarki kart plastikowych to w pełni funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenia, które umożliwiają personalizację i wydruk. Drukowanie kart plastikowych umożliwia im pełnienie następujących funkcji:

  • identyfikatorów,
  • przepustek,
  • legitymacji,
  • kart wstępu,
  • kart bibliotecznych itp.

Drukarki kart plastikowych dostępne w Studio ID

W naszej ofercie wyróżnić możemy dwa rodzaje drukarek kart plastikowych. Są to drukarki monochromatyczne oraz kolorowe. Te pierwsze umożliwiają wydruk metodą termotransferu w jednym kolorze i doskonale sprawdzają się w personalizacji kart, zarówno numerycznej, jak i tekstowej. Drukarki kolorowe natomiast są stosowane w zależności od potrzeb do wydruku kart w pełnym kolorze zarówno jedno, jak i dwustronnie. Istnieje także możliwość drukowania z laminatorem wszędzie tak, gdzie wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie kart. W naszej ofercie znajdziecie zatem drukarki kart plastikowych dostosowane do drukowania wszystkich rodzajów kart – czy to z zabezpieczeniami czy bez. Każdy organizowany przez was event od dziś będzie zaopatrzony w najwyższej jakości identyfikatory, które wydrukować będziecie mogli samodzielnie w dowolnym miejscu.

Autoryzowany serwis drukarek do kart plastikowych

Swoim Klientom zapewniamy autoryzowany krajowy serwis do 14 dni, zarówno w trakcie gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym, bieżące wsparcie techniczne oraz na życzenie sprzęt zastępczy na czas naprawy urządzenia. Wszystkich chętnych, którzy chcą wejść w posiadanie drukarki do kart plastikowych, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.

Oferta drukarek do plastikowych kart

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno duże, profesjonalne urządzenia, jak i te mobilne, służące do produkcji mniejszej ilości identyfikatorów. Polecamy takie drukarki plastikowych kart jak Datacard SD160 wyposażoną w intuicyjny panel sterowania LCD czy ZXP 3, która jest jedną z najtańszych w swojej klasie. Do wykonywania większych ilości wydruków proponujemy Magicard Prima 4 UNO lub Magicard Enduro 3E. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie drukarki kart plastikowych!

Ilość produktów: 18
Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów

Drukarka Magicard  RIO PRO 360 -jedna z najszybszych jednostronnych drukarek kart dostępnych na ryku, łatwa w obsłudze i niezawodna.Posiada możliwość łatwej rozbudowy do wersji dwustronnej. 

Drukarka Magicard  RIO PRO 360 -jedna z najszybszych dwustronnych drukarek kart dostępnych na ryku, łatwa w obsłudze i niezawodna. 

Retransferowa jednostronna drukarka kart firmy Magicard Prima 4 Uno - stworzona do wydruku dużych nakładów kart!

Retransferowa dwustronna drukarka kart firmy Magicard Prima 4 Uno - stworzona do wydruku dużych nakładów kart!

Magicard 300- Jednostronna drukarka kart plastikowych z możliwością łatwej rozbudowy do wersji dwustronnej.

Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów