Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Karty identyfikacyjne produkcja kart plastikowych (2) - Studio ID
KARTY PLASTIKOWE

Karty identyfikacyjne, produkcja kart plastikowych

Plastikowe karty identyfikacyjne – wiele informacji na niewielkiej przestrzeni

Choć standardowy wymiar typowej karty plastikowej – 85,72x54,03x0,76 mm – już dawno został określony przez specyfikację kart kredytowych i bankomatowych, to nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy, umożliwia stworzenie dowolnego kształtu i wymiaru plastikowego identyfikatora. Niech jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia i fantazja! Możecie stworzyć własne karty identyfikacyjne stanowiące odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ujednolicenia oraz unowocześnienia wielu procesów.

Korzystna oferta kart identyfikacyjnych z plastiku

Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo wyróżnić swoich stałych Klientów, zaproponować im programy lojalnościowe czy umożliwić płatności, produkcja plastikowych kart zapewni realizację tych zadań w stopniu najwyższym. Każda branża ma inne wymagania i potrzeby – jesteśmy w stanie sprostać im wszystkim dzięki naszemu doświadczeniu oraz najwyższym standardom obowiązującym w Studio ID.

Bogaty wybór kart identyfikacyjnych

Różnorodność technik produkcji pozwala nam na umieszczenie na plastikowych kartach, które oddacie Państwo w ręce swoich Klientów, partnerów czy pracowników, paska magnetycznego, paska do podpisu, hologramu, chipa elektronicznego stykowego lub bezstykowego. Nasze plastikowe karty identyfikacyjne składają się z dwóch warstw zadrukowanego PCV pokrytego folią zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapraszamy wszystkich – nie tylko mieszkańców Warszawy – do składania zamówień oraz zapoznania się z naszymi ofertami plastikowych identyfikatorów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat wydruku kart i wielu innych.

Karty plastikowe na zamówienie

Prowadzisz firmę i chciałbyś wydrukować plastikowe karty identyfikacyjne lub podarunkowe dla swoich pracowników? Jesteś właścicielem sklepu, więc chciałbyś w jakiś sposób uhonorować stałych Klientów? Zajmujemy się produkcją kart plastikowych – zapewniamy najwyższą jakość oraz solidność wykonania. Zaufaj specjalistom i powierz nam wykonanie identyfikatorów. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!

Ilość produktów: 23
Pokazuje 13 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 13 - 23 z 23 elementów