Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Personalizacja identyfikatorów eventowych na żywo podczas finału WOŚP

Personalizacja identyfikatorów eventowych na żywo podczas finału WOŚP

Wiemy, jak ważna jest pomoc dla najmłodszych i nie tylko – dlatego z największą przyjemnością przyłączyliśmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału w Gdańsku wypełnialiśmy misję specjalną. Do naszych obowiązków należała personalizacja eventowych plastikowych identyfikatorów na żywo. To był bardzo pracowity weekend dla ekipy Studio ID!

Producent plastikowych kart w szeregach WOŚP 

Intensywny weekend rozpoczęliśmy na dzień przed finałem WOŚP. Stacjonując w Gdańsku mieliśmy za zadanie zapewnić uczestnikom karty identyfikacyjne. Weryfikowaliśmy obecność na liście, a następnie drukowaliśmy identyfikatory dla osób, które uprawnione były do wstępu do poszczególnych stref – VIP, gość, technika, artysta, prasa i nie tylko. Na każdej karcie znalazło się nazwisko wraz ze zdjęciem, które również wykonywane było na miejscu. 

Plakietki i identyfikatory dla uczestników finału WOŚP w Gdańsku

Do dyspozycji uczestników wydarzenia były trzy stanowiska, na których wykonywaliśmy karty identyfikacyjne. Przez cały weekend mieliśmy pełne ręce roboty, ale wiedzieliśmy, że pomagamy w czymś wielkim, dlatego czujemy ogromną satysfakcję i dumę z tego, co zrobiliśmy podczas finału WOŚP w Gdańsku. Długo będziemy wspominać świetną atmosferę pełną uśmiechu, dobrego humoru oraz spokoju. W sobotę najwięcej identyfikatorów wydrukowaliśmy dla pracowników obsługi i technicznych, w niedzielę natomiast dla artystów, gości, jak również przedstawicieli.


Razem możemy więcej!

Udział w organizacji finału WOŚP w Gdańsku był dla nas ważnym egzaminem, a przede wszystkim fantastyczną przygodą. Tego dnia dominowało dobro emanujące z każdego uczestnika imprezy. Choć ostatni identyfikator wydrukowaliśmy jeszcze przed światełkiem do nieba, do samego końca byliśmy w pełnej gotowości, by wykonać zadanie. Z szerokimi uśmiechami na ustach pakowaliśmy pozostałe plakietki, drukarki do identyfikatorów i resztę sprzętu. Do domu wróciliśmy wiedząc, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do tak wspaniałego przedsięwzięcia, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Przepisz kod z obrazka