Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Drukowanie na kartach plastikowych podczas wydarzenia

Drukowanie na kartach plastikowych podczas wydarzenia

Organizujesz kilkudniową konferencję biznesową, festiwal, galę rozdania nagród, spotkanie prasowe, a może jakiegokolwiek innego rodzaju wydarzenie? Z pewnością chcesz zadbać o porządek podczas eventu – aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo, a także by móc na bieżąco monitorować liczbę gości, wybierz dla nich plastikowe identyfikatory. Karta z nadrukiem pozwoli nie tylko ustalić tożsamość jej nowego właściciela, ale również umożliwić mu dostęp do różnych stref. Skorzystaj z profesjonalnych usług Studio ID – specjalistów od drukowania na kartach plastikowych.

Identyfikatory konferencyjne – produkcja podczas eventu

Mamy bogate doświadczenie w drukowaniu kart plastikowych podczas wydarzenia – praca pod presją czasu nie stanowi dla nas żadnego wyzwania. Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń oraz metod, które gwarantują nam szybkie tempo pracy, a przede wszystkim wykonanie w pełni funkcjonalnych identyfikatorów. Jednym z większych egzaminów dla Studio ID była obsługa finału WOŚP w Gdańsku – podczas dwóch dni zadrukowaliśmy mnóstwo kart, które pozwoliły artystom, dziennikarzom, technicznym czy innym uczestnikom wziąć udział w wydarzeniu bez jakichkolwiek komplikacji.

Produkcja plastikowych kart podczas konferencji lub festiwalu

Jak wygląda nasza współpraca z organizatorami różnego rodzaju eventów? Przydatną informacją dla zespołu będzie szacowana liczba uczestników – dzięki temu będziemy mieć pewność, że dla nikogo nie zabraknie identyfikatora. Oprócz odpowiedniej liczby plastikowych kart, ekwipunek obejmuje również drukarki do kart oraz laptopa z kamerką internetową. Jako organizator konferencji musisz zadbać o odpowiedni design wszystkich plakietek – ich spójność to w końcu to, na czym najbardziej Ci zależy.

Identyfikatory konferencyjneplastikowe czy magnetyczne?

Odpowiedź na to pytanie zależy od charakteru imprezy, którą organizujesz. Jeżeli chcesz umożliwić swoim gościom dostęp do różnych stref, wręcz im magnetyczne identyfikatory – za ich pomocą uczestnicy będą mogli otworzyć każde drzwi. Najczęściej jednak realizujemy zlecenia związane z tradycyjnymi plastikowymi kartami. Jak to wygląda w praktyce? W miejsce eventu schodzą się zaproszeni goście. Przy stanowisku Studio ID wykonujemy zdjęcia, na komputerze modyfikujemy projekt, a następnie drukujemy go na plakietce. Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług i sprawić, że Twoje wydarzenie stanie się bardziej ekskluzywne? Skontaktuj się z nami!

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Przepisz kod z obrazka