Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Zdalna praca w Studio ID w czasie epidemii wirusa

Zdalna praca w Studio ID w czasie epidemii wirusa

Z dnia na dzień dynamicznie zmienia się sytuacja związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. To trudny czas nie tylko ze względu na ryzyko zachorowania, ale to także skutki społecznej izolacji, które odbijają się na krajowej gospodarce. Dla każdego przedsiębiorstwa ważna jest płynność funkcjonowania, aby po wszystkim znów stanąć na nogi. W Studio ID jesteśmy gotowi do działania, a w pracy stosujemy się do wszystkich rządowych zaleceń.

Bezkontaktowa realizacja zleceń

Choć nasza siedziba w Dąbrówce jest nieczynna dla Klientów, nie oznacza to, że usługi Studio ID są niedostępne. Wręcz przeciwnie – dzięki pracy zdalnej dokładamy swoją cegiełkę do wspólnego dbania o bezpieczeństwo. Wiemy, że nawet w tej trudnej sytuacji potrzebne są różnego rodzaju produkty, w tym na przykład plastikowe identyfikatory dla pracowników służby zdrowia i wolontariuszy. Jeżeli potrzebujesz dużej ilości plakietek w krótkim czasie, możesz powierzyć nam drukowanie kart – zadbamy nie tylko o najwyższą jakość wydruku, a także sterylność identyfikatorów.

#Zostańwdomu i zamów plastikowe identyfikatory online

Całym sercem popieramy zalecenia dotyczące tego, by w miarę możliwości pozostawać w domach. Dzięki komfortowi, jaki wynika z zakupów internetowych, wciąż dostępne są te same rzeczy, po które zwykle udajemy się osobiście do sklepów. Nie inaczej jest w Studio ID – w dalszym ciągu realizujemy zamówienia złożone online. Aby zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych Klientów, wszystkie szczegóły zleceń omawiamy telefonicznie bądź mailowo. Potrzebujesz kilkuset identyfikatorów na smyczy? A może plastikowych kart z nadrukiem? Skorzystaj z oferty Studio ID – dla Ciebie pracujemy zdalnie i jesteśmy do dyspozycji w stałych godzinach pracy.

Dbamy o to, żeby każde zamówienie spełniało wszystkie wymagania dotyczące zarówno jakości nadruku, jak i bezpieczeństwa czy higieny. Nasi Klienci otrzymują czyste, zdezynfekowane karty plastikowe, które od razu nadają się do użytku. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak funkcjonujemy w obecnej sytuacji? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Przepisz kod z obrazka