Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Rozwiązania do szybkiego drukowania na kartach plastikowych

Rozwiązania do szybkiego drukowania na kartach plastikowych

Wyobraź sobie, że doskonałą jakość możesz osiągnąć w bardzo krótkim czasie. Jeżeli uważasz, że praca wykonana szybko nie będzie miała zadowalających efektów, a do uzyskania wysokiego standardu potrzeba cierpliwości, najwyższy czas zmienić zdanie. Przedstawiamy łatwy w obsłudze zestaw QuikCard firmy ZEBRA – zawierający drukarkę ZC100, program do tworzenia projektów, kamerkę oraz niezbędny zestaw startowy materiałów eksploatacyjnych – dzięki któremu nawet mając z drukarką do kart pierwszy raz do czynienia, można wykonywać profesjonalne plastikowe identyfikatory.

Drukarka do kart plastikowych zakupiona – i co dalej?

Zakup profesjonalnej drukarki to pierwszy krok do samodzielnego wykonywania plastikowych identyfikatorów dla pracowników lub uczestników eventu. Jednak samo podłączenie urządzenia do komputera to nie wszystko – niezbędne jest dedykowane oprogramowanie, za pomocą którego spersonalizujesz projekt każdej plakietki. Wgranie zdjęcia, edycja nazwiska lub stanowiska, dopisanie dodatkowych informacji – do tego konieczne jest rozwiązanie takie jak QuikCard ID Solution.

Samodzielnie wykonane karty podarunkowe dla pracowników? To możliwe!

Jeżeli chcesz na przykład przygotować karty stałego klienta czy bony podarunkowe dla pracowników, nie musisz zlecać produkcji zewnętrznej firmie. Możesz samodzielnie zająć się drukowaniem na plastikowych kartach. Inwestycja w specjalny sprzęt to świetne rozwiązanie, jeśli planujesz często organizować tego typu akcje lub gdy po prostu chcesz chronić poufne dane osobowe. CardStudio to intuicyjne, proste w obsłudze oprogramowanie, które pozwala nawet laikom z łatwością samodzielnie tworzyć identyfikatory – zarówno te proste, jak i bardziej zaawansowane.

Profesjonalne i intuicyjne oprogramowanie do drukowania na kartach plastikowych

Prostota programu CardStudio sprawia, że nie są potrzebne jakiekolwiek szkolenia z jego obsługi – wystarczy samodzielnie zaznajomić się z poszczególnymi funkcjami i już można przystąpić do pracy. Rozwiązanie pozwala projektować pojedyncze, monochromatyczne karty, jak również całe serie podwójnych, kolorowych plakietek w krótkim czasie. Przekonaj się, że możesz wykonywać doskonałej jakości plastikowe identyfikatory konferencyjne nawet w kilka minut. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studio ID, w której znajdziesz profesjonalne drukarki oraz rozwiązania systemowe, pozwalające przygotować w komputerze projekt do druku.

Zostaw komentarz

Nazwa wymagane
E-mail (Nie Opublikowany) wymagane
Strona URL-adres strony z http://)
Komentarz wymagane
Przepisz kod z obrazka