SMYCZE REKLAMOWE

Smycze reklamowe - oferta Studio ID Warszawa

Współcześnie gadżety reklamowe to bardzo popularna, a zarazem wyjątkowo obszerna kategoria, która z pewnością cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednym z najczęściej wykorzystywanych do celów marketingowych gadżetem są smycze reklamowe do identyfikatorów. Wynika to z tego, że jest to bardzo praktyczny upominek – dobrze wykonana smycz z łatwością utrzyma pęk kluczy, telefon, czy portfel, a także znacznie ułatwi do nich dostęp. Dzięki smyczom możemy także swobodnie uprawiać sport, mając przy sobie niezbędne przedmioty. Jest to także atrakcyjne akcesorium, które jest popularne w każdej grupie wiekowej. Wystarczy zamieścić na nim logo ulubionego klubu, czy podobnej rzeczy, z którą odbiorca jest związany i już mamy świetny upominek, a zarazem reklamę w jednym.

Smycze reklamowe najwyższej jakości

Nasze reklamowe smycze tworzymy z najwyższą dbałością o jakość wykonania, dzięki czemu charakteryzuje je bardzo wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno smycze sznurówkowe, jak i płaskie, wykonane z taśmy o fakturze prążkowanej, zakończonej estetycznym zawinięciem. Możliwość dołączenia rozmaitych akcesoriów takich jak wykończenia, szybkozłączki, końcówki, karabińczyki, czy zawieszki, sprawia, że jest to bardzo praktyczny dodatek. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem lub większym zleceniem na tego typu gadżet, smycze do identyfikatorówze studioID Warszawa z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania.

SMYCZE BEZ NADRUKU SZNURÓWKOWE 

W naszej ofercie posiadamy 'smyczki' na szyję do zawieszenia identyfikatorów, telefonów komórkowych lub innych zminiaturyzownych urządzeń.

'Smyczki' są wykonane z miękkiej w dotyku taśmy tunelowej o szerokości ok. 10mm, estetycznie wykończone zatrzaskowym elementem i karabińczykiem.

Smycze sznurówkowe dostępne są w następującej palecie kolorów:

SMYCZE BEZ NADRUKU PŁASKIE

Oferujemy także 'smycze' przeznaczone pod zadruk.

Wykonane z taśmy płaskiej bardzo dobrej jakości o fakturze prążkowanej,  wykończone estetycznym szyciem z zawinięciem - cięta szorstka krawędź jest zawinięta do wewnątrz, nie drapie i nie powoduje uszkodzeń odzieży.

  • z karabińczykiem:Smycze pod zadruk dostepne są w dwóch modelach:

  • z karabińczykiem i szybkozłączką:

Smycze płaskie dostępne są w następującej palecie kolorów: