Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Holdery na identyfikatory | Holdery do ochrony identyfikatorów - Studio ID
HOLDERY

Holdery na identyfikatory

Każda plastikowa karta czy identyfikator – aby dobrze się prezentować – potrzebuje odpowiedniej oprawy. Dlatego też w ofercie Studio ID znajdziesz etui (holder na identyfikator) spełniające funkcję zarówno estetyczną, jak i ochronną. Za pomocą praktycznego holdera nie tylko świetnie wyeksponujesz wejściówkę czy identyfikator konferencyjny, ale także zabezpieczysz kartę przed zarysowaniami, zadrapaniami lub nawet zgubieniem. Przekonaj się, że warto stawiać na proste, wygodne rozwiązania!

Praktyczne holdery na identyfikatory konferencyjne i nie tylko

Plastikowe karty pełniące funkcję identyfikatorów podczas różnego rodzaju eventów to świetne, nowoczesne rozwiązanie, które nie wymaga poświęcenia znacznej ilości czasu na przygotowanie. Aby w pełni wykorzystać potencjał personalizowanych na żywo wejściówek, warto zaopatrzyć się w praktyczne holdery. Pozwolą one zachować profesjonalną estetykę, doskonale wyeksponować dane na plakietce (np. imię, logo firmy czy pełnioną funkcję podczas eventu), a przede wszystkim – zabezpieczyć identyfikator przed uszkodzeniem lub zgubieniem. Wystarczy umieścić plastikową kartę w etui, przypiąć smycz, zawiesić na szyi – i gotowe! Sprawdź, jakie to proste!

Holder na identyfikator w ofercie Studio ID – z czego jest wykonany?

Oferujemy funkcjonalne holdery na identyfikatory – sztywne etui wykonane z twardego PCV, polistyrenu, polipropylenu lub poliwęglany. Holder bardzo dobrze chroni plastikową kartę bądź identyfikator w nim umieszczony. Każde etui wyposażone jest w wygodne otwory do zaczepienia klipsa, łańcuszka czy tekstylnej smyczy. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych holderów na identyfikatory? Zapraszamy do kontaktu!