Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
KARTA DUŻEJ RODZINY - Studio ID
KARTA DUŻEJ RODZINY

Wydruk kart plastikowych – lokalne karty dużej rodziny

Identyfikatory plastikowe to wszechobecne nośniki danych o wielu zastosowaniach – doskonale sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach jako karty rabatowe, upominkowe, karnety, legitymacje, wizytówki, karty dostępu, karty bankomatowe czy karty stałego klienta. Firma Studio ID jako jeden z polskich liderów w produkcji kart plastikowych wprowadza kolejną atrakcyjną ofertę! Propozycja wydruku kart skierowana jest przede wszystkim do gmin i organów administracyjnych, które chcą wprowadzić do swojego systemu lokalne karty dla rodzin wielodzietnych.

Karty plastikowe z nadrukiem – narzędzie identyfikacyjne i marketingowe

Jesteśmy specjalistami w produkcji kart plastikowych oraz świadczeniu profesjonalnych i rzetelnych usług związanych z branżą reklamową i poligraficzną. Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy już od wielu lat, a także zastosowaniu odpowiednich i sprawdzonych technologii jesteśmy w stanie wykonać precyzyjnie wykończone karty plastikowe o najwyższej jakości druku oraz odwzorowaniu kolorów i wszelkich detali. Nasze karty nie tylko wyglądają estetycznie, ale są znacznie bardziej wytrzymałe od klasycznych kart papierowych.

Plastikowa karta dużej rodziny – trwała, ergonomiczna i kompaktowa

Proponowane przez nas karty to praktyczne, wytrzymałe, elastyczne i bardzo łatwe w użyciu produkty, które są doskonałym narzędziem w celu identyfikacji oraz udzielania dostępu do różnego rodzaju zniżek, ulg czy ofert specjalnych przyznawanych rodzinom wielodzietnym zamieszkującym dany obszar. Chcesz wprowadzić system udogodnień dla mieszkańców w postaci tańszych biletów komunikacji miejskiej lub zniżek do obiektów sportowych? Zleć nam wydruk kart plastikowych i wprowadź atrakcyjny system zniżek, który uprawni wielodzietne rodziny do korzystania z ulg w instytucjach publicznych i placówkach prywatnych. Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, zapewnimy też niezbędne urządzenia oraz nowoczesne oprogramowanie umożliwiające spersonalizowanie kart.

Najwyższa jakość produktów, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa – Studio ID zaprasza!

Osoby, które chcą zapoznać się ze szczegółami naszej oferty związanej z produkcją kart dużej rodziny – zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy w dziedzinie drukowania kart plastikowych chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.