Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Legitymacja szkolna - Studio ID
LEGITYMACJE SZKOLNE

Legitymacje szkolne w nowej wersji – MEN wprowadza plastikowe karty dla uczniów

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych od września 2018 roku placówki oświatowe mogą wydawać swoim podopiecznym legitymacje zarówno w wersji tradycyjnej (papierowej), jak i elektronicznej (plastikowe karty). Do otrzymania e-legitymacji upoważnieni są nie tylko uczniowie szkół, ale też dzieci niepełnosprawne uczęszczające do przedszkoli. Jednak to od konkretnej jednostki edukacyjnej zależy, czy zdecyduje się ona na wprowadzenie nowego wariantu tego typu dokumentów.

Karty plastikowe dla uczniów – jednolity wzór dla wszystkich placówek

We wspomnianym wyżej rozporządzeniu MEN określa konkretny wzór, wygląd, rozmiar, a także kolorystykę danej e-legitymacji (wersja szkolna i przedszkolna znacząco różnią się od siebie). Karty plastikowe dla uczniów oraz przedszkolaków powinny być m.in. wykonane z PCV, dostosowane do personalizacji techniką termotransferową czy wyposażone w moduł zbliżeniowy. Dzięki temu można na nich np. zakodować bilet na przejazdy komunikacją miejską.

Profesjonalna produkcja kart plastikowych dla uczniów i przedszkolaków

Jako renomowany producent kart plastikowych umożliwiamy ich wykonanie na zamówienie zgodnie z wymogami MEN. Oferujemy również dostarczenie do placówek edukacyjnych niezbędnych materiałów do tworzenia e-legitymacji. Proponujemy m.in. profesjonalne drukarki oraz odpowiednie oprogramowanie, które pozwoli na personalizację każdego dokumentu. Świadczymy także fachowe usługi doradcze – pomagamy np. w wyborze urządzeń czy zakupie właściwego etui na identyfikator.

Studio ID – produkcja kart plastikowych na najwyższym poziomie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wykonujemy również szereg niestandardowych działań, które związane są z produkcją kart plastikowych. Umożliwiamy m.in. instalacje sprzętu czy przeprowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników. Oferujemy także dostosowanie naszych usług do konkretnych potrzeb np. integrację oprogramowania z istniejącymi już systemami. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy!

SPRAWDŹ