Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
USZLACHETNIENIA I PERSONALIZACJA KART - Studio ID
USZLACHETNIENIA I PERSONALIZACJA KART

Karty plastikowe od Studio ID – ciekawy design i ochrona środowiska naturalnego

Wiemy, jak ważna jest troska o dobro naszej planety, dlatego jako producent oferujemy Klientom proekologiczne rozwiązania. Aby przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, proponujemy między innymi karty plastikowe produkowane ze specjalnego tworzywa PCV, którego ogromną zaletą jest biodegradowalność. Materiał ten w procesie spalania nie wydziela szkodliwego dymu do atmosfery. Polecamy także karty wykonane z papieru ECO, którego podstawowym składnikiem jest trawa – aż 75-procentowa zawartość! Szukasz proekologicznych rozwiązań dla swojego biznesu? Współpracuj ze Studio ID w zakresie drukowania na nowoczesnych kartach plastikowych!

Personalizowana karta plastikowa z nadrukiem dla VIP-a

Oprócz troski o środowisko naturalne zapewniamy naszym Klientom również w pełni indywidualny design uzupełniony o oryginalne rodzaje wykończenia czy dodatkowe elementy. Polecamy następujące karty plastikowe:

  • z kodami kreskowymi lub numerami,
  • ze wzorem wykonanym metodą embossingu (tłoczenia),
  • przezroczyste z dodatkowym hot stampingiem w kolorze złota lub srebra,
  • z obramowaniem złotym, srebrnym bądź w dowolnym innym kolorze,
  • z lakierowaniem wybiórczym, dzięki któremu plastikowa karta pięknie mieni się w świetle, a tym samym prezentuje się elegancko,
  • fluorescencyjne – świecące w ciemności,
  • z naniesionym wzorem UV,
  • z lakierowaniem punktowym bądź wypukłym, które daje efekt piasku lub kamienia.

Produkcja eleganckich kart stałego klienta i nie tylko

Oryginalne sposoby wykończenia świetnie sprawdzą się do zaprojektowania plastikowych kart stałego klienta, kart podarunkowych, identyfikacyjnych, rabatowych i nie tylko. W ten sposób możesz docenić członków firmowego programu lojalnościowego, najlepszych pracowników, zwycięzców konkursu, osoby należące do elitarnego klubu, jak również wiele innych rodzajów grup. Eleganckie, tłoczone wzory, wypukłe faktury, złote obramowania, elementy fluorescencyjne – spraw, że każdy posiadacz tak zaprojektowanej plastikowej karty poczuje się jak prawdziwy VIP.

Przekonaj się, jak wielki potencjał mają plastikowe karty z wypukłym lakierowaniem przypominającym ziarenka piasku lub fakturę kamienia. Wykorzystaj nowoczesne technologie, dzięki którym z łatwością można wykonać kartę podarunkową z połyskującym obramowaniem czy wzorem UV. Zapraszamy do współpracy ze Studio ID – producentem nowoczesnych, ekologicznych kart plastikowych o dopracowanej estetyce.