Ilość produktów: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zebra ZC100 pozwala na drukowanie jednostronne kart plastikowych, które mogą służyć jako identyfikatory dla pracowników, karty członkowskie czy identyfikatory szkolne.ZC100 to jedna z najbardziej intuicyjnych i łatwych w obsłudze drukarek kart na rynku – prostota obsługi i bezpieczeństwo w nowej generacji w obudowie, która zmieści się wszędzie.

Drukuj co chcesz i kiedy chcesz – z praktycznie dowolnego miejsca, błyskawicznie. Drukarki kart serii ZC300 zapewniają rewolucyjną prostotę, bezpieczeństwo i opcje łączności podczas druku najbardziej nawet złożonych kart – a wszystko zamknięte w najwęższej na rynku obudowie, która zmieści się wszędzie

ZXP Series 7 to najbardziej wydajna drukarka firmy Zebra do zastosowań obejmujących bezpośredni druk kart (Direct-to-Card).

Drukarka ZXP Series 1 jest doskonała do zastosowań niskonakładowych wymagających jednostronnego druku kart w wersji kolorowej lub monochromatycznej. Jest to kompleksowe rozwiązanie do druku kart, które można wdrożyć przy minimalnym nakładzie środków. Wykorzystująca łatwe w obsłudze ekologiczne wkłady drukarka ZXP Series 1 to najlepsza na rynku drukarka...

Uniwersalna i kompaktowa drukarka kart ZXP3 firmy Zebra z łatwością drukuje profesjonalne identyfikatory, karty upominkowe i lojalnościowe oraz karty płatnicze przy użyciu komputera stacjonarnego dzięki zastosowaniu niezawodnej drukarki kart, cechującej się dużą szybkością druku i wysoką jakością drukowanej grafiki.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów