Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171

Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Drukarka kart ZC300 USB ETHERNET - Studio ID

Drukarka kart ZC300 USB ETHERNET

ZC31-000C000EM00

Nowy produkt

Drukuj co chcesz i kiedy chcesz – z praktycznie dowolnego miejsca, błyskawicznie. Drukarki kart serii ZC300 zapewniają rewolucyjną prostotę, bezpieczeństwo i opcje łączności podczas druku najbardziej nawet złożonych kart – a wszystko zamknięte w najwęższej na rynku obudowie, która zmieści się wszędzie

Więcej szczegółów

Niezależnie od tego, jakiego typu karty drukuje Twoje przedsiębiorstwo – karty identyfikacyjne, członkowskie, kredytowe, debetowe czy też karty dostępu do obiektów lub wstępu na imprezy – drukarki kart serii ZC300 pomogą Ci robić to lepiej, szybciej i łatwiej. Dzięki zgrabnie pomyślanej konstrukcji drukarek ZC300 i ZC350 wyeliminowano praktycznie wszystkie problematyczne kwestie związane z drukiem kart. W efekcie obsługa jest tak prosta jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, co trzeba wydrukować – jednostronną czy dwustronną kartę z paskiem magnetycznym lub zbliżeniową, w kolorze lub czarno-białą. A dzięki rewolucyjnej obudowie, która zmieści się wszędzie, zyskujesz możliwość bezpiecznego drukowania kart wszędzie tam, gdzie taka funkcja jest Ci potrzebna.

ZC300/ZC350 wyposażona jest w najbardziej zaawansowane funkcje do druku kart. Możesz dzięki temu drukować dowolne karty z praktycznie dowolnego miejsca – jednostronne lub dwustronne, zadrukowane na całej powierzchni karty monochromatyczne lub kolorowe, a także stosować nowe taśmy zapewniające specjalistyczne barwy i efekty specjalne.

Dzięki wdrażaniu na zasadzie „plug-and-play”, natychmiastowej regulacji podajnika kart oraz intuicyjnym ikonom i graficznemu interfejsowi użytkownika seria ZC300/ZC350 to drukarki łatwe do zintegrowania, użytkowania i zarządzania. Wymiana taśmy jest praktycznie bezproblemowa, a rewolucyjna budowa podajnika i odbiornika sprawia, że ładowanie i odbieranie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

  • Jedno lub dwustronna drukarka kart z rozdzielczością druku 300 dpi
  • Zbiornik wejściowy i wyjściowy o pojemności 100 kart
  • Dwuletnia nieograniczona gwarancja na drukarkę i głowicę drukującą
  • Ethernet w standardzie

17 produktów w tej samej kategorii