KARTY PLASTIKOWE CZYSTE

Karty zbliżeniowe

Karty zbliżenowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W zależności od częstotliwości pracy oferujemy karty Mifare 13,56 MHz oraz Unique pracujące z częstotliwością 15 kHz. Karty Mifare, w przeciwieństwi do kart Unique umożliwiają, poza odczytem, również zapis informacji. Karty zbliżeniowe zawierają wbudowaną antenę RFID i mogą być odczytywane z odległości maksymalnie 25 cm.

Karty plastikowe

Karty plastikowa wykonana z PVC. Pozwala na zadruk dowolną grafiką przez co doskonale nadaje się do pełniena funkcji identyfikacyjnych, jako identyfikator, legitymacja, karta rabatowa itp.

Karty plastikowe magnetyczne

Karta plastikowa magnetyczna to wytrzymała karta z paskiem magnetycznym o wysokiej gęstości HiCo, odporna na rozmagnesowanie i z wydłużoneym okres użytkowania.

Karty samoprzylepne - naklejki

Wykonane z plastiku karty samoprzylepne o grubości 10mil (0,25mm) stosowane są jako karty naklejki na karty zbliżeniowe. Są bardzo ekonomiczne, ponieważ przy zmianie właściciela karty wystarczy zmienić samą naklejkę bez konieczności zakupu karty plastikowej.