Notice: Undefined index: id_country in /studioid/classes/Country.php on line 171
Drukarka kart plastikowych - Drukarka do identyfikatorów - Warszawa - Studio ID
DRUKARKI KART

Drukarki do kart plastikowych – stwórz własny identyfikator

Drukarki kart plastikowych to w pełni funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenia, które umożliwiają personalizację i wydruk. Drukowanie kart plastikowych umożliwia im pełnienie następujących funkcji:

  • identyfikatorów,
  • przepustek,
  • legitymacji,
  • kart wstępu,
  • kart bibliotecznych itp.

Drukarki kart plastikowych dostępne w Studio ID

W naszej ofercie wyróżnić możemy dwa rodzaje drukarek kart plastikowych. Są to drukarki monochromatyczne oraz kolorowe. Te pierwsze umożliwiają wydruk metodą termotransferu w jednym kolorze i doskonale sprawdzają się w personalizacji kart, zarówno numerycznej, jak i tekstowej. Drukarki kolorowe natomiast są stosowane w zależności od potrzeb do wydruku kart w pełnym kolorze zarówno jedno, jak i dwustronnie. Istnieje także możliwość drukowania z laminatorem wszędzie tak, gdzie wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie kart. W naszej ofercie znajdziecie zatem drukarki kart plastikowych dostosowane do drukowania wszystkich rodzajów kart – czy to z zabezpieczeniami czy bez. Każdy organizowany przez was event od dziś będzie zaopatrzony w najwyższej jakości identyfikatory, które wydrukować będziecie mogli samodzielnie w dowolnym miejscu.

Autoryzowany serwis drukarek do kart plastikowych

Swoim Klientom zapewniamy autoryzowany krajowy serwis do 14 dni, zarówno w trakcie gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym, bieżące wsparcie techniczne oraz na życzenie sprzęt zastępczy na czas naprawy urządzenia. Wszystkich chętnych, którzy chcą wejść w posiadanie drukarki do kart plastikowych, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.

Oferta drukarek do plastikowych kart

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno duże, profesjonalne urządzenia, jak i te mobilne, służące do produkcji mniejszej ilości identyfikatorów. Polecamy takie drukarki plastikowych kart jak Datacard SD160 wyposażoną w intuicyjny panel sterowania LCD czy ZXP 3, która jest jedną z najtańszych w swojej klasie. Do wykonywania większych ilości wydruków proponujemy Magicard Prima 4 UNO lub Magicard Enduro 3E. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie drukarki kart plastikowych!

Ilość produktów: 18
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Zebra ZC100 pozwala na drukowanie jednostronne kart plastikowych, które mogą służyć jako identyfikatory dla pracowników, karty członkowskie czy identyfikatory szkolne.ZC100 to jedna z najbardziej intuicyjnych i łatwych w obsłudze drukarek kart na rynku – prostota obsługi i bezpieczeństwo w nowej generacji w obudowie, która zmieści się wszędzie.

Drukuj co chcesz i kiedy chcesz – z praktycznie dowolnego miejsca, błyskawicznie. Drukarki kart serii ZC300 zapewniają rewolucyjną prostotę, bezpieczeństwo i opcje łączności podczas druku najbardziej nawet złożonych kart – a wszystko zamknięte w najwęższej na rynku obudowie, która zmieści się wszędzie

Jednostronna drukarka kart Datacard SD260 - wysoka jakość druku i prędkość drukowania. Dedykowana do zadruku oraz personalizacji średnich nakładów kart.

Datacard SD160 to najprostsza w obsłudze, a zarazem najtańsza drukarka kart plastikowych serii SD.

Wysoce wydajna dwustronna drukarka kart Datacard SD360 jest doskonałym rozwiązaniem gdy prędkość drukowania ma kluczowe znaczenie!

Wysoce wydajna dwustronna drukarka kart Datacard SD460 jest doskonałym rozwiązaniem gdy bezpieczeństwo i trwałość wydruku jest priorytetem!

Drukarka kart Datacard CR805 - najwyższa jakość druku przy najwyższym bezpieczeństwie.

ZXP Series 7 to najbardziej wydajna drukarka firmy Zebra do zastosowań obejmujących bezpośredni druk kart (Direct-to-Card).

Drukarka ZXP Series 1 jest doskonała do zastosowań niskonakładowych wymagających jednostronnego druku kart w wersji kolorowej lub monochromatycznej. Jest to kompleksowe rozwiązanie do druku kart, które można wdrożyć przy minimalnym nakładzie środków. Wykorzystująca łatwe w obsłudze ekologiczne wkłady drukarka ZXP Series 1 to najlepsza na rynku drukarka...

Uniwersalna i kompaktowa drukarka kart ZXP3 firmy Zebra z łatwością drukuje profesjonalne identyfikatory, karty upominkowe i lojalnościowe oraz karty płatnicze przy użyciu komputera stacjonarnego dzięki zastosowaniu niezawodnej drukarki kart, cechującej się dużą szybkością druku i wysoką jakością drukowanej grafiki.

Drukarka Magicard PRONTO - wysoka jakość wydruków w niskiej cenie!

Magicard ENDURO 3E - Jednostronna drukarka kart plastikowych z możliwością łatwej rozbudowy do wersji dwustronnej przy pomocy specjalnej taśmy drukującej.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów